ଭୁବନେଶ୍ୱର: ୧୪୬ ଟି ବିଧାନସଭା ଆସନରୁ
ବିଜୁ ଜନତା ଦଳ(ବିଜେଡ଼ି)- ୧୧୨
ଭାରତୀୟ ଜନତା ପାର୍ଟି(ବିଜେପି)- ୨୩
କଂଗ୍ରେସ- ୦୯
ଅନ୍ୟାନ୍ୟ-୦୨
୨୧ଟି ଲୋକସଭା ଆସନରୁ
ବିଜେଡ଼ି-୧୨, ବିଜେପି-୮, କଂଗ୍ରେସ-୧
କିଏ କେଉଁ ଆସନରୁ ବିଜୟୀ ହୋଇଛନ୍ତି ତାହାର ତାଲିକା
କଳାହାଣ୍ଡି(ଲୋକସଭା): ବସନ୍ତ କୁମାର ପଣ୍ଡା(ବିଜେପି)
—————
ନୂଆପଡା: ରାଜେନ୍ଦ୍ର ଢ଼ୋଲକିଆ(ବିଜେଡ଼ି)
ଖରିଆର: ଅଧିରାଜ ପାଣିଗ୍ରାହୀ(କଂଗ୍ରେସ)
ଲାାଞ୍ଜିଗଡ: ପ୍ରଦୀପ ଦିଶାରି(ବିଜେଡ଼ି)
ଜୁନାଗଡ: ଦିବ୍ୟଶଙ୍କର ମିଶ୍ର(ବିଜେଡ଼ି)
ଧର୍ମଗଡ: ମହୋଷଧି ବାଗ(ବିଜେଡ଼ି)
ଭବାନୀପାଟଣା: ପ୍ରଦୀପ୍ତ ନାଏକ(ବିଜେପି)
ନର୍ଲା: ଭୂପିନ୍ଦର ସିଂ(ବିଜେଡ଼ି)
ନବରଙ୍ଗପୁର(ଲୋକସଭା): ରମେଶ ଚନ୍ଦ୍ର ମାଝୀ(ବିଜେଡ଼ି)
———————–
ଉମରକୋଟ: ନିତ୍ୟାନନ୍ଦ ଗଣ୍ଡ(ବିଜେପି)
ଝରିଗାଁ: ପ୍ରକାଶ ଚନ୍ଦ୍ର ମାଝୀ(ବିଜେଡ଼ି)
ନବରଙ୍ଗପୁର: ସଦାଶିବ ପ୍ରଧାନୀ(ବିଜେଡ଼ି)
ଡାବୁଗାଁ: ମନୋହର ରାନ୍ଧାରି(ବିଜେଡ଼ି)
କୋଟପାଡ଼: ଶ୍ରୀମତୀ ପଦ୍ମିନୀ ତିଆନ୍(ବିଜେଡ଼ି)
ମାଲକାନଗିରି: ଆଦିତ୍ୟ ମାଢ଼ୀ(ବିଜେପି)
ଚିତ୍ରକୋଣ୍ଡା: ପୂର୍ଣ୍ଣଚନ୍ଦ୍ର ବାକା(ବିଜେଡ଼ି)
ବ୍ରହ୍ମପୁର(ଲୋକସଭା): ଚନ୍ଦ୍ରଶେଖର ସାହୁ(ବିଜେଡ଼ି)
—————————-
ଛତ୍ରପୁର: ସୁବାସ ଚନ୍ଦ୍ର ବେହେରା(ବିଜେଡ଼ି)
ଗୋପାଳପୁର: ପ୍ରଦୀପ ପାଣିଗ୍ରାହୀ(ବିଜେଡ଼ି)
ବ୍ରହ୍ମପୁର: ବିକ୍ରମ କୁମାର ପଣ୍ଡା(ବିଜେଡ଼ି)
ଦିଗପହଣ୍ଡି: ସୂର୍ଯ୍ୟନାରାୟଣ ପାତ୍ର(ବିଜେଡ଼ି)
ଚିକିଟି: ଶ୍ରୀମତୀ ଉଷା ଦେବୀ(ବିଜେଡ଼ି)
ମୋହନା: ଦାଶରଥୀ ଗମାଙ୍ଗ(କଂଗ୍ରେସ)
ପାରଳାଖେମୁଣ୍ଡି: କେ.ନାରାୟଣ ରାଓ(ବିଜେପି)
କୋରାପୁଟ(ଲୋକସଭା): ସପ୍ତଗିରି ଉଲ୍ଲାକା(କଂଗ୍ରେସ)
————————–
ଗୁଣୁପୁର: ରଘୁନାଥ ଗମାଙ୍ଗ(ବିଜେଡ଼ି)
ବିଷମ କଟକ: ଜଗନ୍ନାଥ ସାରକା(ବିଜେଡ଼ି)
ରାୟଗଡ଼ା: ମକରନ୍ଦ ମୁଦୁଲି(ସ୍ୱାଧୀନ)
ଲକ୍ଷ୍ମୀପୁର: ପ୍ରଭୁ ଜାନୀ(ବିଜେଡ଼ି)
ପଟ୍ଟାଙ୍ଗି: ପ୍ରୀତମ୍ ପାଢ଼ୀ(ବିଜେଡ଼ି)
ଜୟପୁର: ତାରାପ୍ରସାଦ ବାହିନୀପତି( କଂଗ୍ରେସ)
କୋରାପୁଟ: ରଘୁନାଥ ପଢ଼ାଲ୍(ବିଜେଡ଼ି)
ବରଗଡ଼(ଲୋକସଭା): ସୁରେଶ ପୂଜାରୀ(ବିଜେପି)
—————————
ପଦ୍ମପୁର: ବିଜୟ ରଞ୍ଜନ ସିଂ ବରିହା(ବିଜେଡ଼ି)
ବିଜେପୁର: ନବୀନ ପଟ୍ଟନାୟକ(ବିଜେଡ଼ି)
ବରଗଡ଼: ଦେବେଶ ଆଚାର୍ଯ୍ୟ(ବିଜେଡ଼ି)
ଅତାବିରା: ଶ୍ରୀମତୀ ସ୍ନେହାଙ୍ଗିନୀ ଛୁରିଆ(ବିଜେଡ଼ି)
ଭଟଲି: ସୁଶାନ୍ତ ସିଂ(ବିଜେଡ଼ି)
ବ୍ରଜରାଜନଗର: କିଶୋର ମହାନ୍ତି(ବିଜେଡ଼ି)
ଝାରସୁଗୁଡ଼ା: ନବକିଶୋର ଦାସ ଦାସ(ବିଜେଡ଼ି)
ସୁନ୍ଦରଗଡ଼(ଲୋକସଭା): ଜୁଏଲ୍ ଓରାମ୍( ବିଜେପି)
——————————-
ତଳସରା: ଭବାନୀ ଶଙ୍କର ଭୋଇ(ବିଜେପି)
ସୁନ୍ଦରଗଡ଼: କୁସୁମ ଟେଟେ(ବିଜେପି)
ବୀରମିତ୍ରପୁର: ଶଙ୍କର ଓରାମ୍(ବିଜେପି)
ରଘୁନାଥପଲ୍ଲୀ: ସୁବ୍ରତ ତରାଇ(ବିଜେଡ଼ି)
ରାଉରକେଲା: ଶାରଦା ନାୟକ(ବିଜେଡ଼ି)
ରାଜଗାଙ୍ଗପୁର: ସି.ଏସ୍.ରାଜେନ୍ ଏକ୍କା(କଂଗ୍ରେସ)
ବଣାଇ: ଲକ୍ଷ୍ମଣ ମୁଣ୍ଡା(ସିପିଏମ୍)
ବଲାଙ୍ଗୀର(ଲୋକସଭା): ଶ୍ରୀମତୀ ସଙ୍ଗୀତା ସିଂହଦେଓ(ବିଜେପି)
———————–
ବୀରମହାରାଜପୁର: ପଦ୍ମନାଭ ବେହେରା(ବିଜେଡ଼ି)
ସୋନପୁର: ନିରଞ୍ଜନ ପୂଜାରୀ(ବିଜେଡ଼ି)
ଲୋଇସିଂହା: ମୁକେଶ ମହାଲିଙ୍ଗ(ବିଜେପି)
ପାଟଣାଗଡ଼: ସରୋଜ ମେହେର(ବିଜେଡ଼ି)
ବଲାଙ୍ଗୀର: ନରସିଂହ ମିଶ୍ର(କଂଗ୍ରେସ)
ଟିଟିଲାଗଡ଼: ଶ୍ରୀମତୀ ଟୁକୁନି ସାହୁ(ବିଜେଡ଼ି)
କଣ୍ଟାବାଂଞ୍ଜି: ସନ୍ତୋଷ ସିଂ ସାଲୁଜା(କଂଗ୍ରେସ)
କନ୍ଧମାଳ(ଲୋକସଭା): ଡ. ଅଚ୍ୟୁତ ସାମନ୍ତ(ବିଜେଡ଼ି)
——————–
ବାଲିଗୁଡ଼ା: ଚନ୍ଦ୍ରମଣି କଅଁର(ବିଜେଡ଼ି)
ଜି.ଉଦୟଗିରି: ସାଲୁଗା ପ୍ରଧାନ(ବିଜେଡ଼ି)
ଫୁଲବାଣୀ: ଅଙ୍ଗଦ କଅଁର(ବିଜେଡ଼ି)
କଣ୍ଟାମାଳ: ମହୀଧର ରଣା(ବିଜେଡ଼ି)
ବୌଦ୍ଧ: ପ୍ରଦୀପ ଅମାତ(ବିଜେଡ଼ି)
ଦଶପଲ୍ଲା: ରମେଶ ଚନ୍ଦ୍ର ବେହେରା(ବିଜେଡ଼ି)
ଭଞ୍ଜନଗର: ବିକ୍ରମ କେଶରୀ ଆରୁଖ(ବିଜେଡ଼ି)
ଆସ୍କା(ଲୋକସଭା): ଶ୍ରୀମତୀ ପ୍ରମିଳା ବିଷୋୟୀ(ବିଜେଡ଼ି)
———————
ପୋଲସରା: ଶ୍ରୀକାନ୍ତ ସାହୁ(ବିଜେଡ଼ି)
କବିସୂର୍ଯ୍ୟନଗର: ଶ୍ରୀମତୀ ଲତିକା ପ୍ରଧାନ(ବିଜେଡ଼ି)
ଖଲ୍ଲିକୋଟ: ସୂର୍ଯ୍ୟମଣି ବୈଦ୍ୟ(ବିଜେଡ଼ି)
ଆସ୍କା: ଶ୍ରୀମତୀ ମଂଜୁଳା ସ୍ୱାଇଁ(ବିଜେଡ଼ି)
ସୋରଡ଼ା: ପୂର୍ଣ୍ଣଚନ୍ଦ୍ର ସ୍ୱାଇଁ(ବିଜେଡ଼ି)
ସାନଖେମୁଣ୍ଡି: ରମେଶ ଚନ୍ଦ୍ର ଜେନା(କଂଗ୍ରେସ)
ହିଞ୍ଜିଳି: ନବୀନ ପଟ୍ଟନାୟକ(ବିଜେଡ଼ି)
ସମ୍ବଲପୁର(ଲୋକସଭା): ନୀତେଶ ଗଙ୍ଗଦେବ(ବିଜେପି)
————————
କୁଚିଣ୍ଡା: କିଶୋର ନାଏକ(ବିଜେଡ଼ି)
ରେଙ୍ଗାଳି: ନାଉରୀ ନାଏକ(ବିଜେପି)
ସମ୍ବଲପୁର: ଜୟନାରାୟଣ ମିଶ୍ର(ବିଜେପି)
ରେଢ଼ାଖୋଲ: ରୋହିତ ପୂଜାରୀ(ବିଜେଡ଼ି)
ଦେବଗଡ଼: ସୁବାସ ଚନ୍ଦ୍ର ପାଣିଗ୍ରାହୀ(ବିଜେପି)
ଛେଣ୍ଡିପଦା: ସୁଶାନ୍ତ ବେହେରା(ବିଜେଡ଼ି)
ଆଠମଲ୍ଲିକ: ରମେଶ ଚନ୍ଦ୍ର ସାଏ(ବିଜେଡ଼ି)
କେନ୍ଦୁଝର(ଲୋକସଭା): ଚନ୍ଦ୍ରାଣୀ ମୁର୍ମୁ(ବିଜେଡ଼ି)
———————
ତେଲକୋଇ: ପ୍ରେମାନନ୍ଦ ନାୟକ(ବିଜେଡ଼ି)
ଘଷିପୁରା: ବଦ୍ରିନାରାୟଣ ପାତ୍ର(ବିଜେଡ଼ି)
ଆନନ୍ଦପୁର: ଭାଗିରଥୀ ସେଠୀ(ବିଜେଡ଼ି)
ପାଟଣା: ଜଗନ୍ନାଥ ନାଏକ(ବିଜେଡ଼ି)
କେନ୍ଦୁଝର: ମୋହନ ମାଝୀ(ବିଜେପି)
ଚମ୍ପୁଆ: ଶ୍ରୀମତୀ ମୀନାକ୍ଷୀ ମହାନ୍ତ(ବିଜେଡ଼ି)
କରଞ୍ଜିଆ: ଶ୍ରୀମତୀ ବାସନ୍ତୀ ହେମ୍ବ୍ରମ୍(ବିଜେଡ଼ି)
ଢ଼େଙ୍କାନାଳ(ଲୋକସଭା): ମହେଶ ସାହୁ(ବିଜେଡ଼ି)
———————–
ଢ଼େଙ୍କାନାଳ: ସୁଧୀର ସାମଲ(ବିଜେଡ଼ି)
ହିନ୍ଦୋଳ: ଶ୍ରୀମତୀ ସୀମାରାଣୀ ନାୟକ(ବିଜେଡ଼ି)
କାମାକ୍ଷାନଗର: ପ୍ରଫୁଲ୍ଲ କୁମାର ମଲ୍ଲିକ(ବିଜେଡ଼ି)
ପରଜଙ୍ଗ: ନୃସିଂହ ଚରଣ ସାହୁ(ବିଜେଡ଼ି)
ପାଲଲହଡ଼ା: ମୁକେଶ କୁମାର ପାଲ(ବିଜେଡ଼ି)
ତାଳଚେର: ବ୍ରଜକିଶୋର ପ୍ରଧାନ(ବିଜେଡ଼ି)
ଅନୁଗୁଳ: ରଜନୀକାନ୍ତ ସିଂ(ବିଜେଡ଼ି)
କଟକ(ଲୋକସଭା): ଭର୍ତ୍ତୃହରି ମହତାବ(ବିଜେଡ଼ି)
———————-
ବଡ଼ମ୍ବା: ଦେବୀପ୍ରସାଦ ମିଶ୍ର(ବିଜେଡ଼ି)
ବାଙ୍କୀ: ଦେବୀରଞ୍ଜନ ତ୍ରିପାଠୀ(ବିଜେଡ଼ି)
ଆଠଗଡ଼: ରଣେନ୍ଦ୍ର ପ୍ରତାପ ସ୍ୱାଇଁ(ବିଜେଡ଼ି)
ବାରବାଟୀ କଟକ: ମହମ୍ମଦ ମୋକିମ୍(କଂଗ୍ରେସ)
ଚୌଦ୍ୱାର କଟକ: ସୌଭିକ୍ ବିଶ୍ୱାଳ(ବିଜେଡ଼ି)
କଟକ ସଦର: ଚନ୍ଦ୍ରସାରଥୀ ବେହେରା(ବିଜେଡ଼ି)
ଖଣ୍ଡପଡ଼ା: ସୌମ୍ୟରଞ୍ଜନ ପଟ୍ଟନାୟକ(ବିଜେଡ଼ି)
ପୁରୀ(ଲୋକସଭା): ପିନାକୀ ମିଶ୍ର(ବିଜେଡ଼ି)
———————
ପୁରୀ: ଜୟନ୍ତ ଷଡ଼ଙ୍ଗୀ(ବିଜେପି)
ବ୍ରହ୍ମଗିରି: ଲଳିତେନ୍ଦୁ ବିଦ୍ୟାଧର ମହାପାତ୍ର(ବିଜେପି)
ସତ୍ୟବାଦୀ: ଉମାକାନ୍ତ ସାମନ୍ତରାୟ(ବିଜେଡ଼ି)
ପିପିଲି: ପ୍ରଦୀପ ମହାରଥୀ(ବିଜେଡ଼ି)
ରଣପୁର: ସତ୍ୟନାରାୟଣ ପ୍ରଧାନ(ବିଜେଡ଼ି)
ନୟାଗଡ଼: ଅରୁଣ କୁମାର ସାହୁ(ବିଜେଡ଼ି)
ଚିଲିକା: ପ୍ରଶାନ୍ତ ଜଗଦ୍ଦେବ(ବିଜେଡ଼ି)
ଭୁବନେଶ୍ୱର(ଲୋକସଭା): ଶ୍ରୀମତୀ ଅପରାଜିତା ଷଡ଼ଙ୍ଗୀ(ବିଜେପି)
————————–
ଜୟଦେବ: ଅରବିନ୍ଦ ଢ଼ାଲି(ବିଜେଡ଼ି)
ଭୁବନେଶ୍ୱର ମଧ୍ୟ: ଅନନ୍ତ ନାରାୟଣ ଜେନା(ବିଜେଡ଼ି)
ଭୁବନେଶ୍ୱର ଉତ୍ତର: ସୁଶାନ୍ତ ରାଉତ(ବିଜେଡ଼ି)
ଏକାମ୍ର ଭୁବନେଶ୍ୱର: ଅଶୋକ ଚନ୍ଦ୍ର ପଣ୍ଡା(ବିଜେଡ଼ି)
ଜଟଣୀ: ସୁରେଶ କୁମାର ରାଉତରାୟ(କଂଗ୍ରେସ)
ବେଗୁନିଆ: ରାଜେନ୍ଦ୍ର ସାହୁ(ବିଜେଡ଼ି)
ଖୋର୍ଦ୍ଧା: ଜିତୁ ମିତ୍ର(ବିଜେଡ଼ି)
ମୟୁରଭଞ୍ଜ(ଲୋକସଭା): ବିଶ୍ୱେଶ୍ୱର ଟୁଡୁ(ବିଜେପି)
———————-
ଯଶିପୁର: ଗଣେଶ ରାମସିଂହ ଖୁଣ୍ଟିଆ(ବିଜେପି)
ସାରସକଣା: ଡ. ବୁଢ଼ାନ ମୁର୍ମୁ(ବିଜେପି)
ରାଇରଙ୍ଗପୁର: ନବଚରଣ ମାଝୀ(ବିଜେପି)
ବାଙ୍ଗିରିପୋଷି: ସୁଦାମ ମାରାଣ୍ଡି(ବିଜେଡ଼ି)
ଉଦଳା: ଭାସ୍କର ମଢ଼େଇ(ବିଜେପି)
ବାରିପଦା: ପ୍ରକାଶ ସୋରେନ୍(ବିଜେପି)
ମୋରଡ଼ା: ରାଜକିଶୋର ଦାସ(ବିଜେଡ଼ି)
ବାଲେଶ୍ୱର(ଲୋକସଭା): ପ୍ରତାପ ଷଡ଼ଙ୍ଗୀ(ବିଜେପି)
———————–
ବଡ଼ସାହି: ସନାତନ ବିଜୁଳି(ବିଜେପି)
ଜଳେଶ୍ୱର: ଅଶ୍ୱିନୀ ପାତ୍ର(ବିଜେଡ଼ି)
ଭୋଗରାଇ: ଅନନ୍ତ ଦାସ(ବିଜେଡ଼ି)
ବସ୍ତା: ନିତ୍ୟାନନ୍ଦ ସାହୁ(ବିଜେଡ଼ି)
ବାଲେଶ୍ୱର: ମଦନ ମୋହନ ଦତ୍ତ(ବିଜେପି)
ରେମୁଣା: ସୁଧାଂଶୁ ପରିଡ଼ା(ବିଜେଡ଼ି)
ନୀଳଗିରି: ସୁକାନ୍ତ ନାୟକ(ବିଜେପି)
ଭଦ୍ରକ(ଲୋକସଭା): ଶ୍ରୀମତୀ ମଂଜୁଲତା ମଣ୍ଡଳ(ବିଜେଡ଼ି)
————————-
ସୋର: ପର୍ଶୁରାମ ଧଡ଼ା(ବିଜେଡ଼ି)
ସିମୁଳିଆ: ଜ୍ୟୋତିରଂଜନ ପାଣିଗ୍ରାହୀ(ବିଜେଡ଼ି)
ଭଣ୍ଡାରିପୋଖରୀ: ପ୍ରଫୁଲ୍ଲ ସାମଲ(ବିଜେଡ଼ି)
ଭଦ୍ରକ: ସଞ୍ଜୀବ ମଲ୍ଲିକ(ବିଜେଡ଼ି)
ବାସୁଦେବପୁର: ବିଷ୍ଣୁବ୍ରତ ରାଉତରାୟ(ବିଜେଡ଼ି)
ଧାମନଗର: ବିଷ୍ଣୁଚରଣ ସେଠୀ(ବିଜେପି)
ଚାନ୍ଦବାଲି: ବ୍ୟୋମକେଶ ରାୟ(ବିଜେଡ଼ି)
ଯାଜପୁର(ଲୋକସଭା): ଶ୍ରୀମତୀ ଶର୍ମିଷ୍ଠା ସେଠୀ(ବିଜେଡ଼ି)
———————
ବିଝାଂରପୁର: ଶ୍ରୀମତୀ ପ୍ରମିଳା ମଲ୍ଲିକ(ବିଜେଡ଼ି)
ବରୀ: ଶ୍ରୀମତୀ ସୁନନ୍ଦା ଦାସ(ବିଜେଡ଼ି)
ବଡ଼ଚଣା: ଅମର ପ୍ରସାଦ ଶତପଥୀ(ବିଜେଡ଼ି)
ଧର୍ମଶାଳା: ପ୍ରଣବ କୁମାର ବଳବନ୍ତରାୟ(ବିଜେଡ଼ି)
ଯାଜପୁର: ପ୍ରଣବ ପ୍ରକାଶ ଦାସ(ବିଜେଡ଼ି)
କୋରେଇ: ଅଶୋକ କୁମାର ବଳ(ବିଜେଡ଼ି)
ସୁକିନ୍ଦା: ପ୍ରୀତିରଞ୍ଜନ ଘଡ଼େଇ(ବିଜେଡ଼ି)
କେନ୍ଦ୍ରାପଡ଼ା(ଲୋକସଭା): ଅନୁଭବ ମହାନ୍ତି(ବିଜେଡ଼ି)
———————–
ପାଟକୁରା: ନିର୍ବାଚନ ହୋଇନାହିଁ
କେନ୍ଦ୍ରାପଡ଼ା: ଶଶୀଭୂଷଣ ବେହେରା(ବିଜେଡ଼ି)
ଆଳି: ପ୍ରତାପ କେଶରୀ ଦେବ(ବିଜେଡ଼ି)
ରାଜନଗର: ଧ୍ରୁବଚରଣ ସାହୁ(ବିଜେଡ଼ି)
ମହାକାଳାପଡ଼ା: ଅତନୁ ସବ୍ୟସାଚୀ ନାୟକ(ବିଜେଡ଼ି)
ସାଲେପୁର: ପ୍ରଶାନ୍ତ ବେହେରା(ବିଜେଡ଼ି)
ମାହାଙ୍ଗା: ପ୍ରତାପ ଜେନା(ବିଜେଡ଼ି)
ଜଗତସିଂହପୁର(ଲୋକସଭା): ଶ୍ରୀମତୀ ରାଜଶ୍ରୀ ମଲ୍ଲିକ(ବିଜେଡ଼ି)
————————–
ପାରାଦ୍ୱୀପ: ସମ୍ବିତ ରାଉତରାୟ(ବିଜେଡ଼ି)
ନିଆଳି: ଡ. ପ୍ରମୋଦ କୁମାର ମଲ୍ଲିକ(ବିଜେଡ଼ି)
ତିର୍ତ୍ତୋଲ: ବିଷ୍ଣୁ ଚରଣ ଦାସ(ବିଜେଡ଼ି)
ବାଲିକୁଦା-ଏରସମା: ରଘୁନନ୍ଦନ ଦାସ(ବିଜେଡ଼ି)
ଜଗତସିଂହପୁର: ପ୍ରଶାନ୍ତ କୁମାର ମୁଦୁଲି(ବିଜେଡ଼ି)
କାକଟପୁର: ତୁଷାରକାନ୍ତି ବେହେରା(ବିଜେଡ଼ି)
ନିମାପଡ଼ା: ସମୀର ରଞ୍ଜନ ଦାଶ(ବିଜେଡ଼ି)